Маразм в стилі Жириновського . Захар Прілєпін: я маю надію що одного разу український президент сам покличе

Захар Прілєпін, який створив в РФ власну політичну партію, зробив чергову дику заяву про Україну, виступаючи в ефірі програми «Вечір» відомого пропагандиста Володимира Соловйова.

Зокрема, письменник, який встиг повоювати на боці бойовиків ДНР, заявив — він сподівається, що настане час, коли український президент сам покличе до Києва російський спецназ.

Прилепин переконаний, що в ситуації, що склалася тільки Російська Федерація може стати дійсно ефективним арбітром у «некерованій Україні».

Також він згадав і події 2014 року. За словами Прілєпіна, учасники Майдану тоді боялися, що в українській столиці висадяться бійці російського спецназу, і розженуть їх.

Тепер же все частіше виникає відчуття, що одного разу який-небудь український президент дійсно звернеться до Росії з проханням надіслати російський спецназ і врятувати його.

У зв’язку з цим варто нагадати, що раніше Прілєпін в одному з інтерв’ю заявив — він створює власну політичну силу, відділення якої запрацюють в 50 російських містах. Партія буде з ліво-консервативними поглядами.

Прілєпін запросив вливатися до лав політичної сили всіх, хто поділяє його погляди на політику, економіку, Крим, і так далі.

Share
error: Content is protected !!