Маєте свою думку про відміну карантину? МОЗ хоче почути кожного громадянина

До вечора завтрашнього дня, 19 травня, Міністерство охорони здоров’я України очікує від громадян пропозиції, що стосуються другого і третього етапу ослаблення карантину.

Інформацію відповідного змісту поширили в прес-службі відомства.

«На сайті МОЗ опубліковано розпорядження головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшко про проведення громадського обговорення деяких вимог щодо протиепідемічних заходів при ослабленні карантину.

Свої пропозиції до тимчасових рекомендацій надсилайте на електронну пошту до 18:00 19 травня 2020 року: Povoroznyk.igor@gmail.com », — сказано в повідомленні.

Більш того, в міністерстві опублікували сформовані проекти тимчасових рекомендацій по ЗНО, установ дошкільної освіти, роботи готелів, автотранспортних перевезень, і заходів в установах фізичної культури і спорту на період двох наступних етапів виходу з карантину.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я озвучили критерії 4 етапів виходу з карантину: вводити їх зможуть не синхронно по всій країні, а в залежності від регіональної ситуації. А глава Міністерства інфраструктури Владислав Криклій представив три етапи запуску громадського транспорту.

Share
error: Content is protected !!