Мер Тернополя: Держава нічого нам не дала для боротьби з коронавірусом.Всі маски, захисні екрани, халати для міста були закуплені виключно за кошти міського бюджету та підприємців

Міський голова Тернополя Сергій Надал в інтерв’ю виданню «Українська правда» заявив, що очолюване ним місто не отримало ніяких товарів медичного призначення, які привозили літаками «Руслан» і «Мрія» для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19

«Ми не бачимо, не чуємо — де ті великі літаки, які прилітали, куди вони приземлялися? Ми нічого не отримували », — висловився високопоставлений чиновник.

Окремо градоначальник підкреслив, що всі маски, захисні екрани, халати для міста були закуплені виключно за кошти міського бюджету та підприємців.

Слід нагадати, що 23 квітня в Україні з Китаю прибув транспортний літак АН-225 «Мрія» з медичним вантажем. Його в аеропорту зустрічав особисто президент Володимир Зеленський. Цей літак привіз 12 мільйонів масок, близько 260 тисяч захисних окулярів для медиків і понад 100 тисяч захисних костюмів 5-го рівня захисту. Абсолютно всі привезені товари повинні були розподілені по Україні для боротьби з COVID-19.

Але через деякий час з’ясувалося, що привезені з Китаю засоби захисту продаються в мережі торгових центрів «Епіцентр». Це стало причиною величезного скандалу.

Share
error: Content is protected !!