Метод Саудівської Аравії: Білорусь почала витісняти Росію із ринку

Білоруські компанії, судячи з усього, вирішили взяти на озброєння тактику Саудівської Аравії з витіснення з ринку російських конкурентів.

Зрозуміло, що нафту в Білорусі не видобувають. Однак демпінг адже можна застосувати і на інших ринках.

Так, дочірня структура компанії Білоруськалій повідомила про контракт на поставку калійних добрив з консорціумом покупців з Китаю. Особливу увагу варто звернути на ціну, виставлену білорусами — 220 доларів за тонну. Компанія вирішила надати покупцям з Піднебесної більш ніж солідну знижку в 32 відсотка або 70 доларів.

При цьому білоруси підкреслили, що дана угода дозволить створити міцний фундамент для подальшого відновлення і розвитку глобального ринку калійних добрив.

Через таку цінову політику основний конкурент білорусів — російська компанія Уралкалий — може повністю зупинити поставки своєї продукції на ринок Піднебесної.

Росіяни вже заявили, що ціна, запропонована білоруським постачальником, занадто низька, і попередили, що в довгостроковій перспективі це може обернутися скороченням інвестиційних витрат, і, як наслідок, до дефіциту хлористого кальцію.

Share
error: Content is protected !!