“Ми повинні захистити Україну” — Ляшко вимагає від Зеленського відповідей

Олег Ляшко закликав не допустити проросійського реваншу і аматорського хаосу.

На засіданні погоджувальної ради в парламенті лідер Радикальної партії підкреслив, що українське суспільство глибоко стурбоване погрозами, що нависли над Україною, і вимагає від Володимира Зеленського дати чіткі відповіді на ключові для кожного українця питання, пише “Сегодня“.

“Ми вимагаємо від Президента Зеленського дати чіткі відповіді на питання від українців: яка доля закону про мову – чи збирається він в новому парламенті скасовувати цей закон; яка доля змін до Конституції про особливий статус Донбасу і амністію бойовиків і яка доля української землі – чи збирається Зеленський її продавати іноземцям”, – зазначив політик.

Також Олег Ляшко звернувся до Володимира Зеленського з вимогою скасувати скандальні кадрові призначення, зокрема, глави Адміністрації Президента Андрія Богдана, який отримав посаду всупереч закону про люстрацію.

“Парламент повинен зробити те, що обіцяв пан Зеленський, але чого сам боїться – прийняти закони про імпічмент Президента, про ТСК Верховної Ради і про відкриті виборчі списки, скасувати недоторканність Президента, депутатів і суддів, а також внести зміни до Конституції про скорочення кількості депутатів до 250 осіб. Я звертаюся до всіх українців і демократичних сил і закликаю об’єднатися, щоб захистити Україну від проросійського реваншу і аматорського хаосу Зеленського, за який потім заплатить кожен українець. Ми повинні захистити Україну”, – закликав українців Ляшко.

Джерело

Share
error: Content is protected !!