Микола Кулеба звернувся до батьків із закликом не розповсюджувати інформацію про своїх дітей у соціальних мережах

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба звернувся до батьків із закликом не розповсюджувати інформацію про своїх дітей у соціальних мережах.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

УКРАЇНЦІВ ЗАКЛИКАЮТЬ НЕ ВИКЛАДАТИ ФОТО ДІТЕЙ У СОЦМЕРЕЖАХ

«Мені приємно бачити щасливі фото дітей, якими діляться батьки у соцмережах. Проте хочу наголосити на небезпеці такого, здавалося б, «невинного» захоплення. Часто батьки власноруч допомагають зловмисникам. На жаль, не всі люди світу бажають добра нашим дітям», – наголосив він.

Раніше у програмі «Сніданок з 1+1» говорили про викрадення дітей із психологом і тренером із дитячої безпеки Анною Носач: https://1plus1.ua/1plus1video/snidanok-z-1plus1/23-sezon/109-vypusk-za-14-iyunya-2018-goda-govorimo-pro-vikradennya-ditej-z-psihologom-i-trenerom-z-dityachoyi-bezpeki-annoyu-nosach.

Кулеба закликав не фотографуватися з дітьми біля школи, де видно її назву чи позначати місцеперебування, чи зазначати прізвище та ім’я дітей, для того, щоб убезпечити їх.

«Цю інформацію можуть використати зловмисники та нашкодити вашій дитині», – пояснив дитячий омбудсмен.

Нагадаємо, раніше Кулеба розповів, що кожної години в Україні до поліції надходить заява про зникнення дитини. Більшість із зниклих знаходять у першу добу. Наразі у базі зниклих дітей до 18 років – близько 50 осіб.

Share
error: Content is protected !!