Міністерство охорони здоров’я проінформувало як коронавірус шириться Україною

Вісімнадцятого березня в середу, як йдеться в повідомленні телеграм-каналу Міністерства охорони здоров’я України, на території нашої країни були підтверджені ще два нові випадки захворювання коронавірусною інфекцією.

Таким чином, згідно з даними МОЗ, станом на вечір, вісімнадцятого березня в Україні в загальному лабораторно було підтверджено шістнадцять випадків захворювання коронавірусів нового штаму.

Відомо, що в Чернівецькій області були зафіксовані десять випадків зараження коронавірусом, в Київській області — 2 випадки, Житомирської області — один випадок, в столиці України — два випадки.

Цитата з поста МОЗ в телеграм-каналі: «Протягом сьогоднішнього дня було отримано пацієнтів 51 і 103 контактних особи. За даними регіональних лабораторій протестовані за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, всі негативні ».

Нагадаємо, раніше сьогодні ми вже повідомляли, що в Чернігівській області було зафіксовано перше підозра на зараження коронавірусів COVID-19. Про це повідомив голова Чернігівської обласної державної адміністрації (ОДА) Андрій Прокопенко на сторінці в Facebook.

Share
error: Content is protected !!