Мирослав Олешко: Тільки сліпий може не бачити наскільки виріс вплив кума Путіна при президенті Зеленському

Популярний український блогер Мирослав Олешко на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише, тільки сліпий і глухий може не побачити, що положення і вплив кума Путіна, лідера партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука незважаючи на критику п’ятого президента, при нинішньому президенті Володимирі Зеленському посилилося в рази. Скоро по всіх регіонах відкриється мережа його телеканалів.

За словами блогера, крім того, що проросійські політики тепер грають головну скрипку в українській політиці, повністю зупинені реформи і починання, які запускала минула влада.

В армії за рік не проведено жодної реформи або поліпшення, а реформи, які проводилися, зведені нанівець, заморожені. Простий приклад: бюджет на харчування для солдата знизився з 110 до 90 грн.

Оточення президента публічно вихваляє митрополита УПЦ МП Онуфрія, хоча навіть дитині вже за 6 років зрозуміло, що для Росії ця структура є політичним інструментом Москви проти України. І стає зрозуміло, хто у владі гальмує перейменування церков, хто блокує перехід громад до ПЦУ.

Зрозуміло навіть ідіоту, що Зеленський оточив себе агентурою. Не видно і близько спроб реформувати СБУ, ГПУ, ДБР. Президент використовує їх в особистих цілях, порушуючи закон. Керувати органами ставить сумнівних людей, так ще й з оточення четвертого президента.

Мирослав Олешко підкреслює, влада всіляко блокує бізнес, абсолютно нерозумно забороняючи заробляти фірмам як в Україні, так і за кордоном на експорті і влада не чує бізнес, який просто стукає в глуху стіну. Замість зниження податків, їх підвищують, так ще й додати нові хочуть, щоб не розслаблялися.

У правильному напрямку рухається держава, коли президент переконує співвітчизників, що платити за атомну енергію 50 копійок, набагато гірше, ніж платити 5 грн за «зелену» від Ахметова?

Незрозуміло, де взагалі знаходиться президент, що не висловив співчуття військовим, які загинули від куль російських снайперів, який не звернувся публічно до Путіна і Макрона, маючи на руках, відеодокази від нашої розвідки?

Share
error: Content is protected !!