Мирослав Олешко: Тимошенко пролітає над другим туром як фанера над Парижем

За два місяці до президентських виборів лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко почала пролітати, як фанера над Парижем, з попаданням до другого туру. Все складається так, що до другого туру виходять Порошенко і Зеленський. Є й інші рейтинги, які піарив телеканал «1 + 1». За тим рейтингам Тимошенко на другому місці, а Порошенко – на третьому. Але в той рейтинг додали Яценюка і Вакарчука, які, як відомо, заявив про те, що не приймати участь у виборах президента.

Про це у своєму відеоблозі зазначив блогер Мирослав Олешко, пише Businessua .

Він зазначає, що в своїй більшості виборці Яценюка і Вакарчука проголосують за Порошенка, а не за Тимошенко. У другому турі буде вибір між Головнокомандувачем, досвідченим дипломатом і клоуном, актором без досвіду управління державою під час війни.

За словами Олешко, ми стаємо свідками справжнього «мочилова» між олігархами, які стоять за кандидатами в президенти. Головна тема, яка буде в топі – це зниження тарифів. Ніхто з кандидатів в президенти не скаже правду про те, що їх знизити не вийде, бо що потрібні кошти для того, щоб покрити їх за рахунок коштів бюджету. Такий «трюк» робили популісти всі минулі роки. МВФ просто не дасть кредитів Україні, якщо ми не будемо доводити тарифи до рівня ринкових, міжнародні кредитори не хочуть, щоб ми проїдали їх гроші і народ би це знав в Україні, якби не такі популісти, як Тимошенко, Ляшко, Мураєв.

Джерело

Share
error: Content is protected !!