Мосійчук прокоментував відсторонення Супрун з посади міністра внаслідок його позову

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук прокоментував тимчасову заборону суду в.о. міністра Уляні Супрун виконувати обов’язки голови МОЗ.

Про це повідомляє НВ. Мосійчук заявив, що Уляна Супрун мала відмовитися від іноземного громадянства ще два роки тому.

“Давайте підемо до людей і спитаємо у звичайних українців в українському селі на Полтавщині, Чернігівщині, Черкащині, Запоріжжі … Січеславщині. Люди просто волають від того, що на можуть отримати належну медичну допомогу. За формування політики на посаді відповідає персонально пані Уляна Супрун”, – зазначив також Мосійчук.

Відповідаючи на питання, чи пов’язане відсторонення Супрун з наближенням виборів, нардеп заявив, що його політсила виступала проти ситуації, яка склалася в галузі охорони здоров’я “ще задовго до виборів”.

“Особисто я навіть на засіданні фракції, коли було прийняте рішення про вільне голосування з приводу медичної реформи, доводив, що жодної реформи в цьому законі немає. Я запитав у прем’єр-міністра, який представляв у нас на фракції це питання, чи передбачена страхова медицина. Він сказав: “Потім передбачимо”. І таких багато питань”, – сказав Мосійчук.

На уточнююче питання, чи відомо йому, що мільйони українців вже підписали декларації із сімейними лікарями і перший етап медичної реформи фактично запущений, він запропонував журналістці поїхати з ним у Чернігівську область наступного дня.

“Ми вийдемо з вами до людей і ви повторите те, що сказали їм, і вони вам дадуть оцінку цій медичній реформі. Давайте спустимося з Печерських пагорбів і підемо до людей, і поцікавимося ними”, – заявив Мосійчук, наголосивши, що люди з якими він спілкувався у Чернігівській області, категорично проти медичної реформи.

Відповідаючи на питання, коли саме він подав позов проти Супрун, Мосійчук заявив, що зробив це “фактично ще з грудня минулого року”.

Нагадаємо, 5 лютого голова Радикальної партії Олег Ляшко заявив із посиланням на рішення суду, що суд тимчасово заборонив в.о міністра Уляні Супрун виконувати обов’язки глави МОЗ України. Позов до суду подав нардеп Ігор Мосійчук, який, зокрема, вважає її некомпетентною. Постанова може бути оскаржена в апеляційній інстанції протягом 15 днів.

У МОЗ заявили, що їм стало відомо про заборону щодо Супрун зі ЗМІ, і зараз міністерство консультується з юристами.

Джерело

Share
error: Content is protected !!