Московські попи влаштували масові бунти в Україні: деталі і фото

Священики РПЦ в Україні страйкують напередодні надання Україні Томосу про автокефалію

Повідомляється, що більше сотні представників Російської православної церкви вирішили пікетувати будівлі міськради і ОДА у Вінниці.

Священики напередодні надання Україні довгоочікуваного Томосу про автокефалію заявляли про “переслідування” і “порушення прав Московського патріархату”.

Як пишуть місцеві ЗМІ, хід закінчилося на території Свято-Вознесенської церкви. По дорозі до будівлею міськради і ОДА священики, які не хочуть переходити в ПЦУ, наспівували церковні мотиви.

Крім цього, вони йшли з плакатами, на яких було написано: “Наша церква УПЦ”, “Вінниччина за Онуфрія”, “Припиніть переслідування”.

Ходу супроводжували екіпажі патрульної поліції. Крім цього, представники РПЦУ передали голові Вінницької ОДА лист, в якому заявили, що “те, що відбувається в регіоні є порушенням конституційного законодавства”.

Раніше ми повідомляли про дату, коли Україна отримає довгоочікуваний Томос. Цю інформацію озвучив предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній в інтерв’ю журналістам. За його словами, дана процедура почнеться за день до спільного богослужіння з Вселенським патріархом Варфоломієм.

«Там вперше ми разом, як предстоятелі незалежної помісної православної церкви і Вселенський патріарх Варфоломій подякуємо Бога перш молебнем у храмі Святого Юрія-Змієборця на Фанарі і потім буде офіційне підписання Томосу Вселенським патріархом на Фанарі 5 січня», – заявив Епіфаній.

Крім цього, митрополит ПЦУ зазначив, що вже на наступний день відбудеться перше його особиста богослужіння з Вселенським патріархом Варфоломієм.

Share
error: Content is protected !!