На передову. У саму військову жо*у. Туди, де до позицій російських окупантів менше кілометра. Накрити можуть з усього, починаючи з АГС”, – ветеран ООС розгромив тих, хто звинуватили Порошенка в передвиборному піарі

Опорний пункт 79-й ОДШБр в Приазов’ї, який 1 березня відвідав президент Петро Порошенко, знаходиться на передовій всього в декількох кілометрах від позицій ворога. Він постійно прострілюється.

Візит Порошенка до десантників на “передок” прокоментували ветерани АТО блогери Serg Marco і Олексій Петров в Facebook, передає “Діалог.UA“. У п’ятницю, 1 березня, Порошенко раптово з’явився на передовій. Він відвідав опорний пункт десантників ООС з 79-ї ОДШБр ЗСУ, де, серед іншого, нагородив їх за стримування агресії РФ. Цей опорник знаходиться менше 2 км від позиції гібридної армії РФ.

“Я знаю цю позицію. І якби сепари знали, хто їде – ніякі бронеКрАЗи б не врятували людей. Там посеред позиції згоріле авто стоїть як нагадування про тлінність буття. Два роки тому хлопці з сусіднього фото там мало не загинули. Бойовики засікли рух на дорозі і насипали. Морпіхи стрибали ось в цей самий бліндаж, що на фото ластівкою, скочуючись зі сходинок (там досить стрімкий спуск вниз, до вкопаного в землю контейнеру). І насипають туди часто… Позиція ні**ена НЕ прогулянкова”, – розповів Serg Marco. Він запевнив, що життя Порошенко там було під загрозою.

Петров, зі свого боку, захопився, що Порошенко протягом усієї війни, а не тільки перед виборами, підтримує ЗСУ, в тому числі, частими візитами на передову. “Він знову приїхав на фронт. До своїх солдатів. Так, частина з них не переносять його на дух. Але президент все одно продовжує приїжджати до них. До бійців Збройних Сил України. Приїжджати туди, де ніхто з його реальних конкурентів в тій самій гонці НЕ бУЛИ ЖОДНОГО РАЗУ! Навіть близько. Туди, на передову. У саму військову жо*у. Туди, де до позицій російських окупантів менше кілометра. Накрити можуть з усього, починаючи з АГС”, – зазначив ветеран ООС.

Він також розгромив тих, хто звинуватили Порошенка в передвиборному піарі через збільшення зарплат бійцям ООС. Петров нагадав, що влада останніми роками систематично підвищує виплати військовим. “І ось саме там, поруч з бійцями, Порошенко заявив, що знову (починаючи з квітня) піднімають виплати так званих” АТОшних “. Якщо трохи порахувати, то виходить, що мінімальна зарплата солдата на так званому “нулі” перевалила за умовні 800 доларів США.

Я вже чую, як починають обертатися лопаті медійних вентиляторів. Мовляв, це спроба підкупу військових через адміністративний ресурс і таке всяке. Ну так, нас просто так привчили жити, якщо відбувається щось хороше, то виключно тільки під вибори. Але часи, Слава Богу, змінюються . І протягом минулих років армії неодноразово піднімали зарплату і розмір бойових виплат. Хоча начебто навіщо? Солдатики б і так воювали”, – висловив думку ветеран.

 

Share
error: Content is protected !!