На території Житомирської області в трьох містах виявлено найбільше

Станом на сьогоднішній день на території Житомирської області лабораторно підтвердили 52 випадки зараження коронавірусной інфекцією, а найбільша кількість інфікованих спостерігається в Бердичівському, Коростенському та Малинському районах.

За інформацією «Укрінформу», про це повідомила заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко.

За словами високопоставленої чиновниці, найбільші центри поширення коронавіруса — це Бердичів — 15 осіб, Коростень — 14, Малин — 12. До того ж, за останні 24 години зафіксували 10 нових випадків COVID-19, а протягом ночі лабораторний центр підтвердив ще 11 (тільки 9 в Коростені).

Відповідно, в цілому в області зафіксовано 52 випадки коронавіруса, три з яких — летальні.

Раніше повідомлялося, що в Херсонській області через COVID повністю закрили місто. В Олешках Херсонської області через коронавірус городяни не зможуть покинути своє житло, а місто буде закритий на в’їзд і на виїзд.

Станом на сьогоднішній день, в нашій країні 2203 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. Карантин в Україні можуть продовжити до кінця травня.

Share
error: Content is protected !!