«На цей раз люди порвуть Вас без жалю», — Перший Президент України зробив прогноз для Порошенка

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук розповів про перспективи нового Майдану в країні.

 

Політик, підкреслив, що в тій ситуції, в якій Україна опинилася сьогодні, існує великий ризик, що якщо трапиться новий Майдан, люди будуть там не беззбройні і почнуть валити владу без жодного жалю.

«Люди, звичайно ж, застосують зброю, незважаючи на те, що його незаконне використання заборонено. Я спілкуюся з людьми, які перебувають зараз на сході України. Вони мені теж кажуть про те, що якщо влада не буде мислити системно і свідомо, то дійсно існує загроза того, що, на жаль, народ може прийти на Майдан вже не з голими руками. Цього мені дуже і дуже не хотілося б але ситуація розвивається саме таким чином », — заявив Кравчук.

«Аваков не каратиме колишніх беркутівців він їх навпаки збирає. Уявіть, якщо завтра ветерани АТО, волонтери та активісти вийдуть на акції протесту через те, що ситуація в країні не поліпшується. Мітинги потрібно буде придушити. Виникає питання: а хто це буде робити? Правильно, душити будуть ті ж люди, які це вже робили. Тому Аваков набирає різних людей, в тому числі і тих, хто не зупиниться ні перед чим », — резюмував Кравчук.

Share
error: Content is protected !!