Наголосували! ВР прийняла закон. Відтепер кожен українець може перетворитися на бомжа…

Власне помешкання громадянина перетворюється на пастку – боргову яму, яка невідворотним самопливом зробить його банкрутом. Отже: нехай у вас є квартира, хоч би і у «хрущівці». Її утримання обходиться дедалі дорожче, бо зростає вартість водопостачання, опалення, електроенергії, газу, вивезення сміття та обслуговування прибудинкової території.

І на ваше щастя у будинку немає ні ліфта, ні конс’єржа. Одночасно зростає ціна проїзду в міському транспорті, вартість ліків і харчів. Ваша індексована пенсія, або зарплатня, не встигає за темпами здорожчання життя.

Субсидія «від Гройсмана з Ревою» не покриває навіть мінімально необхідних видатків. Певний час ви тримаєтеся за рахунок заощаджень «на чорний день», однак настає момент, коли ви – банкрут. (Парламент минулого четверга ухвалив кодекс банкрутства фізичної особи. Саме напередодні затвердження урядом постанови про підвищення ціни на газ).

Ваше особисте майно, передусім квартира, йде з молотка. Woo a la – ви безпритульний – бомж.

Спочатку це стане масовим явищем у кварталах хрущівської забудови. Чим менше громадян там будуть спроможними оплачувати утримання житла, тим дорожчим воно буде.

Райони глибокого соціального депресняка – алкоголізм, наркоманія, бандитизм, хвороби і самогубства, у недалекій перспективі – голод.

Єдиними закладами, що ще недовго процвітатимуть у цих депресивних районах, залишаться гральні салони та ломбарди. Серед українських міст лідером пошесті злиднів стане столиця.

Тут найвищі споживчі ціни, тут системно душать малий і середній бізнес, знищуючи робочі місця, тут ще залишається «смачною» нерухомість, яку забиратимуть у банкрутів всілякі афельовані з владою напівбандитські арбітражні управляючі та колекторські фірми.

Пік мародерства може припасти на наступну п’ятирічну електорального циклу, що починається дев’ятнадцятого року.

Запобігти такому розвитку подій ще можна.

Так само на виборах.

Share
error: Content is protected !!