«Найкраще в історії! Браво!» Дзідзьо вразив українців виконанням гімну України на матчі збірної.ВІдео

До вибору артиста, який виконуватиме Державний гімн України перд матчем Україна – Литва, поставилися переважно скептично. Однак Дзідзьо спростував увесь скепсис та виправдав усі сподівання чудовим виступом.

Український Михайло Хома (Дзідзьо) виконав гімн України перед початком матчу кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи-2020. Виступ на стадіоні «Металіст» став першим для нього подібним досвідом.

У мережі його порівняли з Олександром Пономарьовим і висловили захоплення його голосом і співом.

Думку більшості підтримав і тележурналіст Віктор Вацко, який у своєму Твіттері так прокоментував гімн України у виконанні Дзідзя перед матчем із Литвою: “Нарешті я почув артиста, який дуже-дуже сильно виконав гімн України перед матчем збірної. Я б навіть сказав, найкраще в історії! Браво, Дзідзьо!”.

І всі заспівали разом з Дзідзьо! Просто красень! Хлопці-футболісти після гри говорили, що були вражені таким потужним виконанням! Молодець! Зарядив національну команду на перемогу і забезпечив фарт! – написав після гри в Фейсбук прес-аташе збірної Олександр Гливинський.

Відзначимо, що перед стартовим свистком і виконанням гімну вболівальники збірної влаштували флеш-моб, а у фанатській трибуні весь матч висів банер зі словами «Ми йдемо в бій переможним ходом» (цитата з гімну української армії).

джерело 

Share
error: Content is protected !!