«Найперше, це все Янукович»- Тетяна Чорновол прокоментувала

У коментарі для YouTube-каналу «Без хайпа» колишній народний депутат України Тетяна Чорновол прокоментувала обшуки Державного бюро розслідувань в її будинку 10 квітня.

Як повідомила Тетяна, головним завданням правоохоронців було, по-перше, вилучити її нагородну зброю. По-друге, вилучити одяг Чорновол, в якому вона була під час Майдану, тобто 18 лютого 2014 року.

Екс-нардеп також зазначила, що речі вдалося знайти в будинку не дивлячись на те, що з часів Революції Переваги пройшло вже більше шести років.

Крім цього, Тетяна розповіла про мотиви обшуків.

«Я вважаю, що під час Майдану мене стратили. Тому що наказ надійшов від Януковича. Якимось чином він тоді не був доведений до кінця. Але оскільки зараз влада реваншу …

Зараз мене не стратять, але посадити до в’язниці хочуть. За дуже серйозними статтями. Вища міра за нашим законодавством », — розповіла Чорновіл.

Нагадаємо, ми писали, що 6.00 ранку в будинок відомої журналістки, активістки і колишнього народного депутата Тетяни Чорновіл вломилися з обшуком.

Само по собі це вражає, але не більше.

Зрештою, перед законом усі рівні, якщо суд видає постанову — буде обшук. Набагато цікавіше деталі, якими той обшук супроводжується.

Про це у своєму блозі пише журналіст і письменник Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, по-перше, знову і знову нам демонструють кричущу вибірковість правосуддя. Коли в тому ж приміщенні ДБР Чорновіл травмували ногу — силовики палець об палець не вдарили. Винуватцям нападу на журналістку поки навіть догани не оголосили — не тільки не покарали.

Share
error: Content is protected !!