Найважливіші заяви “слуги народу”!Зеленський звернувся до українців з великого екрану

У ролику представлені найяскравіші моменти з життя кандидата в президенти

У суботу, 9 березня, на телеканалі UA: Перший відбувся виступ кандидата в президенти Володимира Зеленського, при цьому 15 хвилин ефірного часу видається всім кандидатам, щоб кожен з них міг звернутися до громадян нашої країни.

Кандидат зробив безліч важливих заяв і коментарів, але ми зупинимося лише на деяких з них. Почав свій виступ Зеленський зі слів: “У цій сумці є непотрібна вам річ. Купіть її. Ні, не купите? Чому тоді це працює в політиці? Я хочу розповісти вам про нашу програму, про нашу команду”.

У ролику кандидата був показаний момент подачі документів у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти, а також привітання фанатів, їх обіцянки голосувати саме за нього. Далі увагу було приділено зустрічі Зеленського з антикоррупціонерами, наведено виступ Віталія Шабуніна.

Володимир Зеленський

Слідом розмістився фрагмент серіалу “Слуга народу”, в якому йдеться про плани Зеленського досягти зростання ВВП до двох трильйонів. А потім українці могли побачити, як команда кандидата у штабі складає його передвиборчі слогани на кшталт “Голосуйте за Зе, якщо вам не по”.

Також були показані заняття Володимира в спортивному залі, зустріч з українськими експертами в галузі освіти, українськими трудовими мігрантами, численні фотосесії з українцями. Зеленський питав у заробітчан, чому вони їдуть з України, на що вони відповідали, що там комфортніше.

Володимир Зеленський

“Я хочу, щоб кожен український політик хоча б раз переночував у в’язниці. Тоді б їм менше хотілося красти”, – заявив Зеленський з тюремної камери, після чого всі могли подивитися на гастролі в регіонах “Вечірнього кварталу”.

На завершення показано, як Володимир з кавою сидить на вулиці в парку в спортивному костюмі і закликає українців голосувати за нього.

Джерело

Share
error: Content is protected !!