«Не думаю, що дебати можуть докорінно щось змінити.»: Кравчук зробив заяву щодо дебатів Порошенка та Зеленського

Екс-президент України Леонід Кравчук вважає, що на дебатах кандидати у президенти, шоумен Володимир Зеленський і чинний глава держави Петро Порошенко, мають обговорювати свої передвиборчі програми та роз’яснювати окремі їх положення.

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що дебати між кандидатами у президенти, шоуменом Володимиром Зеленським та чинним главою держави Петром Порошенком, суттєво не вплинуть на їхні рейтинги. Про це він сказав у коментарі каналу “112 Україна” 16 квітня, пише Гордон.

“Не думаю, що дебати можуть докорінно щось змінити. Такого ще не було. Зараз за цими опитуваннями, які проводяться, явно переважає рейтинг Зеленського. І якщо говорити про якісь зміни, можливі чи неможливі… Якщо вони навіть і можливі, то це невисокий процент: 4–5 – це найбільше, що можна собі уявити, не більше. Сподіватися, що дебати докорінно змінять ситуацію, нереально. Уже сформувалася думка у людей, ще перед першим туром. Зараз вона вже стала більш міцною і більш свідомою”, – сказав він.

Кравчук вважає, що на дебатах кандидати мають обговорювати свої передвиборчі програми та роз’яснювати окремі їх положення.

“Якби я був переконаний, що кандидати у президенти Порошенко і Зеленський підуть на дебати та будуть подавати свої пояснення для тих позицій, які викладені у програмах: як вони збираються це робити, які в них можуть виникнути проблеми, як вони збираються їх долати, то це було б цікаво”, – сказав перший президент.

Джерело

Share
error: Content is protected !!