«Нехай цей Великдень принесе втіху для мешканців східної України…»: Папа Франциск виголосив присвячену Великодню промову також згадав і Україну

У неділю, 21 квітня, християни Західного обряду святкують Великдень. Відтак глава Римо-католицької виголосив присвячену Великодню промову. Про це повідомляє ТСН.

«Нехай цей Великдень принесе втіху для мешканців східної України, які страждають від конфлікту, що триває. Нехай Господь заохотить ініціативи гуманітарної допомоги і ті, що спрямовані на досягнення довготривалого миру», — заявив він у промові Urbi et orbi, яку він щороку виголошує понтифік на Великдень на площі Святого Петра у Ватикані.

Піч час виступу Папа також згадав інші конфлікти, які відбуваються у світі, зокрема, у Сирії, Судані, Ємені й інших країнах. Крім цього, Франциск засудив теракти на Шрі-Ланці, які сталися у Великдень під час святкових богослужінь у кількох церквах.

Послухати промову на площі зібралися тисячі людей. Вони приїхали до Ватикану з різних країн світу. Виступ папи транслювали наживо для мільйонів телеглядачів із усього світу.

Джерело

Share
error: Content is protected !!