Неминуче близько: Михайло Саакашвілі пророкує розкол України

Михайло Саакашвілі розповів про проблеми в політиці України. Подробиці вже відомі засобам масової інформації.

Як повідомляє інформаційне агентство «Україна 24», недавно стало відомо, що Михайло Саакашвілі зробив гучну заяву про можливу втрату Україною, передає Hyser.

Згідно з відомостями першоджерела, глава виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі заявив про загрозу втратити країну через дії чиновників.

До слова, даною заявою політик поділився в рамках недавнього інтерв’ю.

В ході своєї заяви Михайло Саакашвілі акцентував увагу на тому, що політичні діячі, яких в минулому році відсунули від влади політики партії «Слуга народу», готують великий реванш.

Політик вважає, що впливові чиновники України займаються створенням «приватної армії». При цьому, Михайло Саакашвілі впевнений, що такі армії фінансується з державного бюджету України.

Крім того, Михайло Саакашвілі висловив своє припущення про те, що в даний період часу незадоволені чиновники готуються до розколу країни.

«Україна в її нинішніх кордонах можна легко втратити. Вже зараз необхідно замислюватися про назріваючі проблеми і робити кроки до їх вирішення. Є політики, які підуть на все, щоб отримати реванш», — повідомив Михайло Саакашвілі.

Нагадаємо, що раніше Михайло Саакашвілі повідомляв про відсутність держави в Україні. Такий стан справ політик пояснив тим, що чиновники витіснили всі поняття державності з нашої країни.

«Держава — це те, яке для всіх! Справжнє держава повинна забезпечує справедливість для всіх громадян і захищати інтереси будь-якого живе в ньому людини.

Де таке на Україні існує? На Україні існує група чиновників, у кожної групи цих чиновників є свій начальник. І всі ці люди думають лише про свої власні інтереси. «, — поскаржився на політику в Україні Михайло Саакашвілі.

Раніше писалося, що президент України Володимир Зеленський поговорив з лідером РФ Володимиром Путіним про припинення вогню на Донбасі.

Share
error: Content is protected !!