Необхідно покласти край цьому зубожінню лікарняної системи-президент

Президент Франції Еммануель Макрон побував в одній з лікарень Парижа, де зустрівся з медичним персоналом.

Як передає Replyua.net, посилаючись на Міжнародне французьке радіо, одна з медсестер поскаржилася президенту на те, що ще задовго до епідемії коронавіруса французькі медики були в повному розпачі, і складна ситуація в охороні здоров’я триває вже багато років.

Бесіда французького лідера з медсестрою відбулася напередодні, 15 травня, в паризькій лікарні, де проходять лікування хворі на  коронавірус. Замість того, щоб розповісти про стан хворих, медичні працівники почали висловлювати президенту негатив про французьку медицину.

Медики наголосили, що французькі лікарні за останні роки зубожіли, а медперсонал отримує крихітну зарплату. Макрон, вислухавши лікарів, визнав, що влада допустила серйозні помилки в реформування медицини. Також він визнав повний провал нинішній реформи в охороні здоров’я і пообіцяв, що все виправить.

«Необхідно покласти край цьому зубожіння лікарняному системи», — підкреслив президент.

Нагадаємо, що станом на 16 травня у Франції було виявлено понад 179 тисяч випадків інфікування вірусом, померли понад 27 тисяч пацієнтів. За рівнем смертності і числу заражених Франція знаходиться в першій десятці країн.

 

Share
error: Content is protected !!