Незалежні експерти підрахували, що падіння ціни на «чорне золото» і втрата ринків принесуть Росії

Російська Федерація несе чергові масштабні втрати фінансів. Причиною тому є перерозподіл світового ринку енергетичних ресурсів, так як Росію витісняють з Європи постачальники нафти з Азії. Більшою мірою Росію витісняє Саудівська Аравія.

Відомий російський експерт енергетичного ринку Михайло Крутіхін розповів про важкі економічні наслідки для Москви через кризу на світовому нафтовому ринку.

Крутіхін в ефірі YouTubе-каналу Newsader повідомив, що поставки російської нафти в Європу впали практично в два рази, а місце, що звільняється зараз дуже поспішає зайняти Саудівська Аравія.

Крім того, Москву витісняє з ринку Європи і Норвегія, яка поставляє «чорне золото» на НПЗ КС з нового родовища в Північному морі. Нафта з Норвегії близька за складом до марки «чорного золота» з РФ Urals. Саме тому нафтопереробним заводам не потрібно значне технічне переобладнання для роботи з новою маркою.

Крутіхін також зазначає, що влада Росії зробили величезну помилку, коли погодилися брати участь в угоді ОПЕК +. Вся справа в тому, що він неї виграли постачальники, які не беруть участі в угоді — Норвегія і США.

Незалежні експерти підрахували, що падіння ціни на «чорне золото» і втрата ринків принесуть Росії грошові втрати до кінця року в розмірі декількох мільярдів доларів США.

Share
error: Content is protected !!