Новий глава НБУ проговорився, що буде з ПриватБанком і курсом валют: подробиці

Українцям вирішили розповісти про те, що зміниться в країні після того, як був призначений новий глава Національного банку

Про це повідомляє Politeka з посиланням на прес-службу національного регулятора.

Так, що стосується Приватбанку, позиція НБУ, за словами Кирила Шевченка, залишиться незмінною.

«НБУ під моїм керівництвом збереже таку ж політику по відношенню до» Приватбанку «, як вона була і до цього, — зазначив він.

А ось з курсом долара будуть відбуватися зміни: українцям варто очікувати різкого завищення валюти. Як відомо, в бюджеті України курс закладений на рівні 30 грн за один «вечноезелений».

До цього ми повідомляли, що українцям слід готуватися до падіння економіки в другому півріччі. На тлі пандемії і кризи в Україні знизився рівень ВВП.

Але як стверджують економісти, українцям рано розслаблятися, адже в другому півріччі продовжиться падіння національної економіки.

«За час карантину промисловість втратила набагато менше, ніж торгівля, транспорт, організація харчування і проживання, це підтверджують і дані Держстатистики. Глава нашого Кабміну сподівається на зростання ВВП у другому півріччі мінімум на 1%, тобто ВВП впаде за рік приблизно на 4 4,5%. А за прогнозом МВФ, падіння складе 8,2%, тобто ще мінус 2,3-2,5% за друге півріччя «, — попередив фінансист Олег Пендзин українців.

Share
error: Content is protected !!