Ну, може для них питання тарифів і не важливе, з їхніми то статками. А що робити простим людям?

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає неважливою проблему високих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це політик написала на своїй сторінці у Facebook, вихваляючи Петра Порошенка після того як Рада ухвалила законопроект №9037, який передбачає закріплення в Конституції стратегічного курсу України до ЄС і НАТО.

«Президент Порошенко ще раз підтвердив своє лідерство. Вірю – в наступну п‘ятирічку ми подамо заявки на членство в ЄС і ПДЧ НАТО. Я особисто докладу для цього всіх зусиль.

На його фоні всі інші кандидати виглядають дрібнувато з усіма цими тарифами, коровами в кожну хату і каналізаціями», – натякнула вона на незначущість питання високих тарифів.

Як відомо, завдяки блокуванню парламентської трибуни команді кандидата в президенти Олега Ляшка вдалося добитися створення робочої групи, яка ініціює перевірку щодо обґрунтованності тарифів на ЖКП

«Наша команда з вівторка блокувала трибуну Ради з вимогою прийняти постанову про зниження тарифів. Зараз нам вдалося добитися, щоб Рада нарешті розглянула це питання на найближчому засіданні.

Всі фракції підтримали нашу вимогу про перевірку справедливості нарахування тарифів і обґрунтованості їх підняття. Це ще не перемога, але маленький крок до неї. Ми не дамо владі грабувати українців!» – заявив лідер РПЛ.

Джерело.

 

Share
error: Content is protected !!