Олександр Дубінський :»Як уряд збирається знизити ціни? За рахунок чого?»(Відео)

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу Народ проти на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олександр Дубінський.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася у парламентаря, що уряд за 5 місяців своєї роботи зробив для українців.

Олександр Дубінський заявив: «Знаєте, по-перше, нічого, і ми з вами це прекрасно розуміємо, кожного дня заходячи у магазин, відкриваючи холодильник чи отримуючи платіжку.

Понад те, нас системно обманюють, цинічно обманюють.

У листопаді нам розповідали, що у грудні ми заплатимо менше за комунальні послуги. У грудні ми заплатили більше. Потім та ж історія була у січні, та ж історія зараз на лютий. Із лютим я хоча б можу зрозуміти логіку – у лютому менше днів, аніж у січні, і з огляду на це платіжка може бути меншою, суто математично. Та і то навряд чи.

Знову ж поговоримо: теплоносії підіймаються у ціні, опалення зростає. Куб гарячої води зростає, куб холодної води зростає. Газ: було 4,25, стало 4,65, ціна куба газу для населення.

Як вони збираються знизити ціни? За рахунок чого?

Черговий фейк, черговий обман, чергова маніпуляція».

Джерело

Share
error: Content is protected !!