Оля Полякова зіграла головну роль у новому фільмі і за сумісництвом стала його продюсером

Перший проект продюсерського дебюту знаменитої української співачки Олі Полякової вже став переможцем 11-го конкурсу кінопроектів Держкіно в найбільш конкурентній категорії «Ігрові повнометражні національні фільми для широкої аудиторії» і отримає додаткову фінансову підтримку від держави, інформує Ukr.Media.

Найочікуваніша кінокомедія «Зірки за обміном» вийде на широкий екран в 2020 році і буде представлена Поляковою спільно з українською компанією, лауреатом чисельних міжнародних премій, KINOROB. Режисером картини виступить Олексій Даруга.

«Днями Держкіно виділило додаткову фінансову допомогу проектам. І я з величезним задоволенням і натхненням хочу вам оголосити, що кінопроект, в якому я буду грати головну жіночу роль і вперше в житті виступлю в ролі продюсера, отримав додаткову державну фінансову підтримку. Разом з компанією KINOROB ми запускаємо найочікуванішу кінокомедію 2020 року. І, звичайно ж, вона про шалену… ні, не любов — ненависть. Моїм партнером буде мега популярний артист. Хто це? Пропоную вам написати в коментарях під моїм постом в Instagram», — заінтригувала Оля Полякова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

На днях Госкино выделяло дополнительную финансовую помощь проектам. И я с огромным удовольствием и воодушевлением хочу вам объявить, что кинопроект, в котором я буду играть главную женскую роль и впервые в жизни выступлю в роли продюсера, получил дополнительную государственную финансовую поддержку. Вместе с компанией KINOROB мы запускаем самую ожидаемую кинокомедию 2020 года. И, конечно же, она о бешеной… нет, не любви – ненависти. Моим партнером будет мега популярный артист. Кто это? Предлагаю вам написать в комментариях под моим постом 👇🏻

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Попри те, що сюжет майбутньої кінострічки поки не розголошується, сценарій і ідея фільму отримали високу оцінку комісії під час спеціального пітчингу, на якому був представлений проект.

Нагадаємо, акторський дебют Полякової відбувся в січні 2018 року в рамках першої секс-комедії «Свінгери», яка за підсумками прокату стала #1 касовою україномовною комедією, а також першого в Україні сиквела «Свінгери-2», який став найкасовішим українським фільмом 2019 року.

Джерело

 

Share
error: Content is protected !!