ОПЗЖ: Україні необхідна повне «перезавантаження» влади на виборах

Президент України Володимир Зеленський і його оточення повністю усунулися від виконання своїх обов’язків, пов’язаних із захистом українських громадян, а також розслідуванням злочинів, в тому числі спрямованих на повалення конституційного ладу.

Про це заявила прес-служба партії ОПЗЖ, коментуючи Відеозізнання соратника Давида Жванії.

У політсилі заявили, що член організованого злочинного угруповання Давид Жванія оприлюднив ряд Відеозізнання, які, по суті, можна розцінювати як явку з повинною.

«Колишній соратник і однодумець Порошенко розповів, як члени ОЗУ, до якої також входили Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Андрій Парубій, Павло Клімкін та інші так звані опозиційні політики часів євромайдан, підготували і здійснили державний переворот в Україні.
Прикриваючись протестуючими на Майдані і використовуючи їх, по визнанню Жванії, «як масовку для захоплення влади», члени ОЗГ взяли курс на повне усунення обраного Президента », — нагадали в ОТЗЖ.

У партії наголосили на тому, що державний переворот, масові вбивства, розкрадання, передача хабара європейському чиновнику за лобіювання інтересів Порошенко, збагачення Президента Порошенко і його оточення на мільярди доларів — далеко не повний перелік злочинів, скоєних «майданними лідерами».

«Плівки Онищенко, Деркача, а тепер уже і визнання Давида Жванії представники правоохоронних органів України просто не помічають. Ні генеральний прокурор Венедиктова, ні глава СБУ Баканов не вважали за потрібне навіть прокоментувати заяви Жванії. З огляду на той факт, що обидва ці особи входять в число так званих «100% людей Президента», можна зробити висновок: таке замовчування є виваженою політикою української влади і особисто Зеленського », — переконані в партії.

У ОПЗЖ впевнені в тому, що все це відбувається за прямою вказівкою західних «стратегічних партнерів» України, які в 2014 році були кровно зацікавлені в зміні влади.

Хвиля насильства, продовжили в прес-службі, спровокована безкарністю націонал-радикалів і різних маргінальних елементів, які отримали масовий доступ до зброї з зони АТО, сьогодні вже обертається терористичними актами, стрільбою на вулицях і захопленням заручників.

У зв’язку з вищесказаним, «Опозиційна платформа — За життя» вимагає, щоб Президент України Володимир Зеленський, а також його оточення добровільно пішли у відставку.

«Україні необхідна повне« перезавантаження »влади на позачергових президентських і парламентських виборах», — підсумували в партії «Опозиційна платформа — За життя».

Share
error: Content is protected !!