“Оце я розумію перша леді!”: Олена Зеленська вразила своїм стилем під час зустрічі із Бріжит Макрон

Сьогодні, 17 червня, перша леді України Олена Зеленска разом зі своїм чоловіком, президентом України Володимиром Зеленським, приїхала до Франції з офіційним візитом, передає replyua.net.

Зазначимо, Олена зустрілась з дружиною Президента Франції Бріжит Макрон у Єлисейському палаці. Про це перша леді написала на своїй власній сторінці в «Інстаграм».

«Дуже рада супроводжувати чоловіка під час офіційних візитів до Франції та Німеччини. Наша перша зупинка – Париж. І моя перша зустріч з дружиною Президента Франції Бріжіт Макрон. Дякую неймовірній Першій леді Франції за дружню розмову, теплу атмосферу та поради, якими вона поділилась», – написала Олена Зеленська.

Зазначимо у коментарях під фото моментально почали з’являтись відгуки українців. Багатьох зачарував стиль Олени, й вони не стримуючи емоцій назвали Зеленську найкрасивішою першою леді України. «Наша перша леді – така красива та стильна», «Оце я розумію перша леді», «Найкрасивіша», «Така щира та скромна леді», «Дуже красивий образ», – пишуть українці під новим постом Олени Зеленської.

джерело

Share
error: Content is protected !!