Перед Зеленським буде стояти питання — чи захоче Медведчук взяти «слуг» в коаліцію з ОПЗЖ: Чаплига (відео)

Михайло Чаплига в інтерв’ю телеканалу NewsOne прокоментував рух рейтингів політичних партій в переддень місцевих виборів: «Подивіться на яких ключових слоганах прийшов до влади Зеленський — світ, адекватні тарифи, гуманітарна політика. Основний слоган був — суб’єктність України. Давайте згадаємо серіал, який був рекламною компанією чинного президента, в якому він говорить постійно про суб’єктність України. І де ця незалежність від зовнішнього управління? Кожен українець хоче суверенну незалежну Україну. На жаль, політика, яку проводить Володимир Зеленський, порушуючи конституційні права громадян — це продовження політики попереднього президента. Сьогодні важливо не тільки провести парламентські вибори, а й президентські, тобто повинні бути вибори по всій вертикалі ».

Чаплига акцентував на тому, що перед місцевими виборами «слуги» будуть створювати коаліцію, виходячи з рейтингів партій: «Партія« Європейська Солідарність »має свій усталений невеликий рейтинг. А ось рейтинг партії «Опозиційна платформа за життя» зростає і набирає обертів. «Слугам» цікаво створити коаліцію з ОПЗЖ і йти разом на парламентські вибори. Партія Медведчука в своїх законопроектах пропонує мирні дії на сході, адекватну гуманітарну політику. Зеленський може розглядати в своїй аудиторії будь-які варіанти коаліцій, але восени питання буде не в тому «готова аудиторія Слуг прийняти союз з ОПЗЖ», а в тому, чи погодиться Медведчук взяти Слуг Зеленського в коаліцію ».

Політолог вважає, що при такому співвідношенні в ВР народних депутатів 43 від ОПЗЖ і 254 від «Слуг народу» рейтинг партій на сьогодні 21:26. При такій динаміці за місяць до місцевих виборів партія Медведчука вийде на перше місце і ті самі 50% аудиторії ЗЕ, які сумніваються, віддадуть перевагу ОПЗЖ.

Нагадаємо, що 21 квітня, Володимир Зеленський зі значним відривом випереджає свого конкурента Петра Порошенка на виборах президента України, набравши понад 73% голосів.

Нагадаємо, що Верховна Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня. За результатами дослідження, проведеного 1-3 серпня 2020 року соціологічною компанією «RTS» ( «Роботизовані телесистеми»), якби парламентські вибори відбулися в найближчу неділю, то найбільшу кількість голосів було б віддано за партію «Слуга народу» (Д. Арахамія, А. Корнієнко, Р. Стефанчук) — 26,7%, «Опозиційну платформу — За життя» (Ю. Бойко, В. Медведчук, В. Рабинович,) — 21,8%, «Європейську солідарність» (П. Порошенко, А. Парубій, І. Геращенко) — 16,7% і ВО «Батьківщина» (Ю. Тимошенко, С. Тарута) — 6,9%.

Share
error: Content is protected !!