Перекази без комісії з 35-ти країн світу: В Україні запустили новий сервіс

«ПриватБанк» та TransferGo запустили відповідний сервіс.

Найбільший банк України “ПриватБанк” у співпраці з глобальним онлайн-сервісом TransferGo запустили безкоштовні грошові перекази в Україну з 35 країн світу.

Про це пише УНІАН.

Як повідомили в прес-службі банку, пільгові умови переказів діятимуть для нових клієнтів сервісу TransferGo до кінця травня. Для безкоштовного відправлення переказу в Україну потрібно скористатися промокодом “PRIVATFREE”, за яким всі варіанти переказу коштів в Україну будуть безкоштовними.

Читайте також: В Україні значно подешевшає долар: прогноз аналітиків

Для участі в розіграші користувачам сервісу потрібно буде зробити переказ на будь-яку суму до 31 травня 2019 року. Також повідомляється, що переказ в Україну від TransferGo зараховується на картку «Приватбанку», і комісія за зарахування коштів відсутня. Переказ можна відправити не виходячи з дому – на сайті або в мобільному додатку TransferGo.

«ПриватБанк» (м. Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Банк перебуває у власності держави з грудня 2016 року. За підсумками 2018 року «ПриватБанк» отримав 11,7 млрд грн прибутку.

TransferGo – глобальний онлайн-сервіс, що забезпечує міжнародні грошові перекази в режимі реального часу.

Share
error: Content is protected !!