Погода в Україні: синоптик здивувала своїм прогнозом на червень

Погода в Україні в перший місяць літа мало чим відрізнятиметься від травневої погоди, але температура повітря все-таки буде вище. Такий прогноз надав співробітник Укргідрометцентру Владислав Білик. За словами синоптика, зазвичай червня досить прохолодний і дощовий, і цей рік не стане винятком.

Білик спрогнозував, що перший місяць літа буде схожим на травень. Залежно від регіону можливі коливання в межах одного градуса, кількість опадів буде в межах норми. У порівнянні з минулим роком, перша декада червня буде досить прохолодною, але опадів буде менше.

За прогнозом Укргідрометцентру, середня місячна температура в червні передбачається на рівні + 18 … + 22 градусів тепла, що навіть вище середніх багаторічних значень. Прогнозується, що в червні випаде 43-90 мм опадів, в Карпатах і місцями на Прикарпатті 105-156 мм. Тривалої спеки в червні точно не буде.

Синоптик Зоя Олійник додала, що червень не буде холодніше травня. За її словами, температура повітря не повинна опускатися нижче позначки в + 18 … + 19 градусів, в середньому очікується + 20 … +25 градусів.

Найтеплішим літнім місяцем повинен бути серпень. Тому планувати літню відпустку поки не поспішайте. Якщо в червні і липні навіть і будуть спекотні літні дні, то вночі температура буде сильно опускатися. Синоптики не радять українцям далеко ховати демісезонні речі, адже прохолодними літніми ранками і вечорами вони вам знадобляться.

Share
error: Content is protected !!