Політичний аналітик: Банкіри та фінансисти стверджують, що рішення Порошенка націоналізувати «Приватбанк» врятувало не тільки вкладників та клієнтів банку

Як стало сьогодні відомо, генпрокуратура відкрила ще чотири кримінальні провадження стосовно Порошенко, приводом для цього стало звернення олігарха Ігоря Коломойського.

Всі чотири провадження безпосередньо стосуються «Приватбанку», того самого «Приватбанку», який був врятований рішенням націоналізувати його, тим самим запобігши фінансовому краху понад 20 мільйонів українських вкладників, які були де-факто пограбовані групою Коломойского.

Це не просто чиїсь вигадки, а саме таку оцінку підтвердили всі наші міжнародні партнери, кредитори, донори.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

«Ви думаєте, що наші партнери, МВФ та інші фінансові організації не розуміють, що відкриттям чотирьох кримінальних проваджень проти Порошенка по« Привату »за заявою Коломойського держава в особі ОГПУ, який знаходиться під абсолютним і всеосяжним контролем ОП демонструє своє справжнє ставлення до намірів Коломойського повернути, як банк так і його мільярдні активи? », — задається питанням аналітик. Він додає, насправді партнери розуміють, звичайно ж.

Тут же напрошується наступне питання, чи готові вони «платити» за такий «банкет» Коломойського-Зеленського? Відповідь очевидна — ні.

На Заході і в Україні, кожен нормальний фінансист, банкір і економіст ствердно говорить, що рішенням націоналізувати «ПриватБанк» Порошенко і держава захистила не тільки клієнтів і вкладників банку, але і запобігли крах всієї банкової системи.

Павло Нусс зазначає, висновок очевидний — всі ці нові справи були порушені від відчаю, що всі попередні справи проти Порошенка розвалюються в суді або до суду і не мають ніяких юридичних перспектив.

Цікаво, що тепер Коломойський вирішив діяти від свого імені, а не користуватися послугами Портнова, який, мабуть, занадто дорого коштував навіть Коломойському, але так і не зміг надати клієнту оплачене  задоволення помститися Порошенко.

Share
error: Content is protected !!