Політичний аналітик: Тільки вдумайтесь. Гордон взяв інтерв’ю в одного із авторів малоросії, командира російських найманців Ігоря Гіркіна(Стрєлкова)

Депутат від включеного Криму в російській Держдумі Наталія Поклонська — це практично нічого в порівнянні з інтерв’ю журналіста і бізнесмена Дмитра Гордона з колишнім польовим командиром бойовиків «ДНР» Ігорем Гіркіним (Стрєлковим).

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише український політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, важливо розуміти, що Гіркін — це один з авторів «Малоросії». Все, що було сказано Гіркіним в інтерв’ю — прямий постріл діючої влади в голову українців, і, як не дивно, інтерв’ю виходить рівно через рік після того, як замість патріотичного президента Порошенко країну очолив президент, який сповідує принцип «какая разница» Зеленський.

За словами аналітика, всі ці інтерв’ю Дмитра Гордона з сепаратистами, бойовиками, ворогами України і вбивцями українських захисників однозначно вигідні Банковій.

Хоча, може бути, що всі ці інтерв’ю і виходять на замовлення самого Офісу президента. Інакше такі спроби інформаційного злочину проти нашої держави були б припинені.

Відзначимо, тиждень тому інтерв’ю Гордона з Поклонською викликало величезний резонанс в мережі.

Share
error: Content is protected !!