Політичний експерт: Путін переслідує тільки одну мету. Йому потрібна

Російський лідер Володимир Путін продовжує вести військові дії проти української держави, а також на території Сирійської Арабської Республіки. Метою всього цього є втягування в конфлікт країни ЄС.

Як говориться в матеріалі «Укрінформу», таку думку озвучив відомий письменник з Франції, журналіст, а також політичний експерт Бернар Анрі-Леві.

Фахівець стверджує, що російський лідер є відмінним гравцем на зовнішньополітичній арені. Стратегія Путіна, а також його реальні дії дуже пов’язані.

За словами французького журналіста, конфлікт на території Донбасу Путіним був розв’язаний для того, щоб США відвернули свою увагу від Сирії. І навпаки.

Конфлікт в Сирії відволікає увагу і ресурси Штатів і Європи від окупації територій України.

Експерт написав: «У всього цього є тільки одна мета. Путіну потрібна Європа. І це очевидно. Для нас величезною ганьбою може стати те, що якби ми перетворилися в настільки сліпих, прямих їх і дурних, почавши акцентувати увагу тільки на ІДІЛ, не кажучи про Україну ».

За словами Леві, українська держава зараз дуже швидко рухається в європейському напрямку, що його вразило. Журналіст з Франції вважає: «Якщо бути чесним, я дуже захоплююся тим, як Україна йде в бік Європи, незважаючи на величезну ціну — велика кількість жертв, серйозні обмеження … Це дуже рідкісне явище в історії, коли держава одночасно справляється з двома складними викликами» .

Share
error: Content is protected !!