Політолог: Ідея для парламенту: з країни вивезли тонни бурштину — винні бобри, тому вже сьогодні можна реєструвати законопроект про відповідальність бобрів за вивезення бурштину

Відомий український політолог і блогер Микола Давидюк в своєму блозі пише про те, що Верховна Рада продовжує займатися імітацією роботи, практикуючи замітання слідів з вивезення лісу.

Парламент виставляє на голосування закон про відповідальність за підпали трави в понеділок, але, якщо бути чесним, то потрібно визнати, що не так там підпалів трави в країні, як спроб приховати сліди після вдалих кампаній з вивезення лісу з України.

Микола Давидюк зазначає, всі ці процеси курирували і курирують дуже відомі політики і чиновники, а зараз винними хочуть зробити школярів і селян, які живуть поруч з насадженнями.

І це в той час, коли Європейський Союз звітує про мільярдні неофіційних угодах по українській деревині, у нас знаходять тільки підпали трави, які не кримінальні справи з вивезення лісу і конфіскації майна, а суворий закон за підпали.

Багато людей повірили, що до влади в 2019-му році прийшли якісь «нові обличчя», але зараз стає очевидним, що ці самі «нові» поставлені старими, тими самими, що завдяки технологіям знову дорвались до влади.

«Ну, раз на те пішло, ловите ще ідею для парламенту, з країни вивезли тонни бурштину — винні бобри, тому вже сьогодні можна реєструвати законопроект про відповідальність бобрів за вивезення бурштину.

Винні ж повинні бути покарані », — підсумував політолог.

Share
error: Content is protected !!