Політолог про рейтинги: Якби Зеленський щиро заявляв все те, що він думає про Україну і українців, як націю, він не став би

Рефлексуючи щодо електоральних рейтингів та довіри до президента Зеленському, пам’ятайте про Януковича і Партію регіонів після виборів 2010 року.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише український політолог Михайло Бесараб.

Він зазначає, до осені 2013 року Янукович і Партія регіонів залишалися лідерами громадських симпатій. Феномен Зеленського дещо складніший, ніж феномен Януковича. Зеленському вдається краще маскувати свою радянську і антиукраїнську сутність. Зрештою, це свідчить і про докорінні зміни в Україні.

Якби Зеленський щиро заявляв все те, що він думає про Україну і українців, як націю, він не став би президентом або швидко перестав би їм бути. За кілька місяців до Революції Гідності Янукович і Партія регіонів виграли б вибори знову. Це перше.

Тому нехай Зеленського не радують, а нас не засмучують його сьогоднішні рейтинги.

Михайло Бесараб пише, друге — успіх опозиції на парламентських виборах 2012 року відбувся тільки тому, що провідні опозиційні сили пішли єдиним фронтом. Жовтень 2012-го надав нам серйозний оптимізм для боротьби, надломив, але не вбив режим Януковича. Звідси кілька висновків: не потрібно засмучуватися, потрібно вірити в свою правоту і тримати лад.

Share
error: Content is protected !!