Політолог: Створення Консультативної Ради, яку погодив глава Офісу президента Зеленського Андрій Єрмак це

Давши офіційну згоду на створення Консультативної Ради в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську, українська сторона не заперечує проти встановлення про те, що Росія ніяк не причетна до військових дій на Донбасі.

Відповідну точку зору в інтерв’ю «Фактам» озвучив політолог Михайло Басараб, який є експертом Українського інституту майбутнього.

Нагадаємо, раніше він назвав створення Консультативної Ради, на яку дав згоду глава Офісу президента Зеленського Андрій Єрмак, прямою загрозою «мінським угодами»

Політолог зазначив, що, давши згоду на такий варіант, українська влада повинна бути готова до того, що РФ не буде нести відповідальність за збройну агресію та окупацію нашої території. Для реалізації цього сценарію Росія разом з Францією і Німеччиною просто спостерігатиме, як швидко і ефективно українська влада може «помиритися» зі своїми громадянами на Донбасі.

«Цей крок наближає капітуляцію України, перемогу Росії в цій російсько-українській війні», — зазначив співрозмовник видання.

Відзначимо, раніше політолог Анатолій Октисюк заявив, що відбулася легалізація «ДНР» і «ЛНР», які тепер отримають можливість впливати на прийняття змін Конституції України.

Share
error: Content is protected !!