Політолог: Як ринки відреагували на призначення нового глави НБУ

Кирило Сазонов стверджує на своїй сторінці в «Фейсбук», що ринки продемонстрували позитивну реакцію на призначення нового голови Національного банку України.

Політолог нагадав, що невизначеність — це найгірша ситуація для фінансових ринків з усіх можливих і тут точно немає ніякого перебільшення.

Сазонов підкреслив, що інвестори, які вклали кошти в українські ОВДП, уважно спостерігали потім, як розвивається ситуація навколо НБУ. Після того, як з’явилася інформація, що новим главою Нацбанку стане Кирило Шевченко, вартість українських цінних паперів знайшла позитивну динаміку. Таку реакцію ринку можна пояснити тим, що новий глава НБУ розбирається в поточних проблемах, уміє прислухатися до фінансового співтовариства. Шевченко вміє також налагоджувати нові механізми і є цілеспрямованою людиною.

На думку політолога, зафіксований зараз позитивний тренд продовжиться. Одночасно з цим є надія і на продовження реформ разом з політикою макроекономічної стабільності. Це повинно не тільки заспокоїти ринки, але й повернути довіру до України з боку фінансових партнерів і міжнародних інвесторів.

Share
error: Content is protected !!