Політолог: Зеленському плювати на мир або … Зараз йому необхідно перед виборами загравати з українцями

Місцеві вибори наближаються, а рейтинг Володимира Зеленського та її партії продовжує падати все нижче. Як повідомляє Replyua.net, про це на своїй сторінці в facebook пише політолог Дмитро Корнійчук. Він зазначив, що заради низькопробного піару президент відправився навіть на бойові позиції на Донбасі, походив серед військових і нібито контролював дотримання перемир’я.

«Думаю, всі ми прекрасно розуміємо, що Зеленському плювати на мир або віuну. Просто зараз йому необхідно перед виборами загравати з українцями », — пише політолог. За його словами, президент почав загравати з центром і заходом, і про це свідчить призначення Леоніда Кравчука. Що стосується півдня і сходу, то Зеленський продовжує загравати з цими регіонами за допомогою придуманого перемир’я, але Корнійчук не сумнівається в тому, що це перемир’я нічим не закінчиться. Він вказав на те, що глава держави нібито показує, як докладає всі свої сили для встановлення миру на Донбасі.

Корнійчук підкреслив, що все це придумали політтехнологи президента, і на їхню думку, останні дії Зеленського повинні поправити ситуацію з рейтингом. Політтехнологи практично не сумніваються в тому, що завдяки таким діям президент і його партія не зганьбитися на місцевих виборах.

Share
error: Content is protected !!