Пора сушити сухарі: ФБР ретельно зайнялось олігархом і його партнером

Популярний ізраїльський блогер і політичний оглядач Соломон Манн пише на своїй сторінці в Facebook, розслідування ФБР США у справі про корупцію і відмиванні грошей українськими олігархами Коломойським і Боголюбовим вступає в фазу судових дій.

Прокурори чотирьох округів Флориди, Арізони і Техасу звернулися до відповідних судів з вимогою конфіскації об’єктів нерухомості, придбаних злочинним шляхом.

Блогер підкреслює, якщо в суді буде отримано потрібний вердикт, можуть бути піддані арешту спільники Коломойського в США Корф і Лабер, які швидше за все дадуть обвинувальні свідчення проти Коломойського. Після цього, швидше за все, протягом року з’явиться вимога арешту і екстрадиції Коломойського і Боголюбова, якщо вони заздалегідь не прибіжать співпрацювати зі слідством.

Втім, в таких випадках це все одно не допоможе: закони про відмивання і ухиленні від податків в США — найжорстокіші, набагато жорсткіші крадіжки і навіть убивства.

Соломон Манн пише, висновок з цього всього простий Коломойський даремно приндиться: якщо він не прибіжить з повинною в український суд і не сяде там на рік-два до в’язниці, може статися, що залишки своїх днів йому доведеться провести у в’язниці американській. Тільки суд і вирок в іншій державі може врятувати його від кримінального переслідування в США.

«Моя порада Коломойському: скористатися своїми грошима, щоб організувати м’який приговорчик в Україні і вийти з в’язниці по УДЗ, а не провокувати Мін’юст США, який може посадити його років на 80-90», — резюмував оглядач.

Share
error: Content is protected !!