Порошенко продовжує забезпечувати медиків всім необхідним, незважаючи на політичні переслідування: політичний аналітик

Повністю підконтрольне Зеленському та Єрмаку Державне бюро розслідувань порушило чергове абсурдне справу проти п’ятого президента Порошенко про, нібито, незаконне переміщення картин через кордон після публікації на сайті Гордона в лютому поточного року, і причиною цієї справи, безумовно, є зацікавленість Банкової. В цей самий час, поки під оплески «зеленого пролетаріату» влада продовжує шукати причини для політичних репресій Петра Порошенка і членів його команди, сам же Порошенко, в цей самий момент, сьогодні, передає 5 тисяч вкрай дефіцитних тестів імуноферментного аналізу для Міського лікувально-діагностичного центру Вінниці. Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, Порошенко передає тести також як і буквально позавчора три тисячі ІФА-тестів для визначення наявності антитіл на коронавірус виробництва швейцарської компанії Roche, 100 захисних костюмів і 20 пульсоксиметрів передали Петро і Марина Порошенко в Національну дитячу спеціалізовану лікарню Охматдит. Незважаючи ні на явні наміри влади продовжувати кампанію політичних переслідувань, ні на спробу заблокувати благодійну діяльність Порошенко, члени його сім’ї та команди продовжують активну боротьбу за життя і здоров’я українців і медиків.

Павло Нусс зазначає, при цьому Порошенко робить це абсолютно безкоштовно. Боротьба на сотні мільйонів гривень і навіть не за «спасибі», а просто тому, що колективний Порошенко — це масштаб, державності масштаб.

Share
error: Content is protected !!