Посол Білорусі в РФ заявив, що його країна незадоволена ціною на російський газ

Володимир Семашко заявив в ході онлайн-брифінгу, присвяченого до Дня незалежності Білорусі, що Російська Федерація не виконує умови раніше досягнутих домовленостей по газу. Посол Білорусі в РФ нагадав, що ще в 2011 році Мінськ і Москва підписали міжурядову угоду, що передбачає, крім продажу російській стороні решти 50 відсотків акцій компанії Белтрансгаз ще і рішення питання ціноутворення та транзиту «блакитного палива», повідомляє Replyua.net.

Семашко підкреслив, що документ підписували для того, щоб ціни на газ для Білорусі були якщо не такі ж, як в Росії, то хоча б дуже близькими до них. Однак на поточний момент ми спостерігаємо зовсім іншу ситуацію. За словами дипломата, сьогодні ціна на кордоні Білорусі та РФ в 2 рази вища за ту, що діє на території смоленської області.

Семашко додав, що білоруська сторона не задоволена тією ціною російського газу, яка є зараз. Крім того дипломат заявив, що російські колеги не виконують умови досягнутих раніше домовленостей. Разом з тим він висловив надію, що станом на 1 січня 2022 року ціни на російський газ для Білорусі будуть відповідати домовленостям між країнами.

Share
error: Content is protected !!