Поставки води в Крим: Чубаров різко відповів на слова Шмигаля

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що гуманітарна катастрофа в окупованому Криму триває вже шість років. Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль висловився за поставки води на півострів в разі гуманітарної катастрофи.

«Поясніть прем’єр-міністру України Денису Шмигаль, що гуманітарна катастрофа на Кримському півострові триває вже більше шести років, з кінця лютого 2014 року, коли збройні сили Російської Федерації оволоділи Кримом. І суть цієї гуманітарної катастрофи полягає не в припиненні поставок дніпровської води по Північно-Кримському каналу, а в тому, що російські окупанти піддають насильству, репресій та гонінь кримськотатарський народ — корінний народ Криму, а також етнічних українців », — написав Чубаров в Facebook.

За його словами, «усунення причин гуманітарної катастрофи в Криму, як припиняться здійснювані російськими окупантами екологічних руйнувань, штучної зміни етнічного складу населення Криму, мовної та релігійної дискримінації можливо тільки одним шляхом — деокупацію Криму».

Share
error: Content is protected !!