“Потрібно переодягнути Кучму або його онука в камуфляж і перевірити – як воно не відповідати у відповідь”, – ветеран ООС

“Напевно, потрібно розуміти, що в “повстанців” у результаті дій української “злочинної влади мародерів” стало зовсім погано зі “жратвою” і будівництвом чергового комунізму в окремо взятому ОРДЛО.”

Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише популярний блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас.

Він зазначає, тому “у відповідь на отримання найманцями російських паспортів, їм треба допомогти грошима, знявши обмеження користуватися зубожілими можливостями економіки України. Чим заодно допомогти і у знятті санкцій з Росії – Кучма ж що попало не порадить. А ось чудову ідею “не відповідати” на обстріли треба ще трошки обкатати. Зробити, свого роду, експеримент.”

За словами ветерана АТО, “потрібно переодягнути Кучму або онука Кучми в камуфляж, дати в натруджені руки відро і запустити принести водички в ВОПу, а, коли по ньому дружелюбно почне валити кулемет, снайпер або взагалі невеликий міномет – запитати його слід відповісти терористам, або він і так впорається?” “Такі директиви цьому маразматичному “переговорнику”, міг дати тільки зрадник”, – резюмував блогер.

Джерело

Share
error: Content is protected !!