Повалій: “Мій предок був «правою рукою» Хмельницького”, тому я точно знаю за кого голосуватиму

В інтерв’ю російському виданню Дні.ру народна артистка України Таїсія Повалій, яка живе і працює в Росії, раптово заговорила про вибори в Україні.

Про це повідомляє  replyua.net

За словами зрадниці Батьківщини, вона вже вибрала для себе кандидата, за якого збирається голосувати. Більш того, вона особисто знайома з деякими з них.

“У мене українське коріння, мій далекий предок був правою рукою Богдана Хмельницького, тому для мене вкрай важливо, якою дорогою Україна буде йти в найближчі п’ять років. Я знаю особисто деяких з 39 кандидатів в президенти – серед них є гідні люди”, – сказала Повалій.

Співачка також повідомила, що дуже хоче, щоб в Україні всі жили “благополучно, в достатку, теплі, щоб могли з упевненістю дивитися в завтра, працювати, виховувати дітей. І, звичайно, щоб всі жили в мирі”.

“Коли я оцінювала кандидатів в президенти, то думала і про те, що вони можуть зробити для розвитку нашої багатющої культури. Мені хочеться, щоб з’являлися нові театри, концертні зали, бібліотеки, музеї. Все це дуже важливо для майбутнього українського народу. З цих позицій я і вибирала президента країни на найближчі роки”, – додала Таїсія Повалій.

Share
error: Content is protected !!