Прем’єр-міністр Денис Шмигаль: Зараз все тільки починається. Слідом за коронавірусом в нашу країну йде велика економічна криза

Керівник Кабінету міністрів України Денис Шмигаль під час засідання членів Кабінету міністрів України, заявив, що в дійсності, найгірше зараз тільки починається.

Він зазначив, що слідом за коронавірусом в нашу країну йде велика економічна криза.

Таким чином, під час засідання Шмигаль зазначив, що українській державі загрожує не тільки спалах епідемії коронавірусу, але також в Україну ось-ось вже увірветься економічна криза.

Чиновник упевнений, що для нашої країни найгірші часи тільки починаються. Причому небезпека вже дуже близько, і несе її не тільки китайський вірус.

На українській економіці дуже негативно відобразяться наслідки глобальної економічної кризи. Відповідно до думки Шмигаля, вихід із ситуації є — це прийняття допомоги від міжнародних організацій, в тому числі від Міжнародного валютного фонду.

Цитата з заяви Шмигаля виглядає так: «Вчора з послами країн G7 була проведена зустріч. Щодня ми продовжуємо переговори з МВФ в селекторному режимі. В результаті ми просуваємося вперед щодо фінансової підтримки. Відчуваємо велику надію на те, що вже найближчим часом буде позитивний результат.

Ми отримуємо сьогодні від МВФ досить позитивний зворотний зв’язок ».

Share
error: Content is protected !!