«Президентом він не стане ніколи, але якщо …»: Золотарьов пояснив, яка посада потрібна Авакову

Главу Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова не влаштовує його посаду, і він мріє про більш високому пості. Як передає Replyua.net з посиланням на Україна.ру, таку думку прозвучало від українського політолога Андрія Золотарьова.

Він підкреслив, що Аваков усвідомив для себе, що президентом він не стане ніколи, але якщо в Україні буде слабкий глава держави, з нього вийде дуже сильний глава уряду. «Аваков прекрасно розуміє, що, якщо зупиниться, програє. Очевидно, що він хоче якийсь більш високій позиції.Він абсолютно прагматичний », — пояснив Золотарьов. За його словами, президентське крісло Авакову точно не світить, і йому про це відомо, але він може стати сильним главою уряду, при якому президент перетвориться на англійську королеву. Політолог не виключив, що останні інциденти в Полтаві та Луцьку свідчать про те, що в Україні штучно формують питання про більш сильному лідері.

Однак в той же час він вказав на те, що мова йде не тільки про Авакова, а й про інші сили. Золотарьов нагадав про недавнє напад на депутата від ОПЗЖ Олега Волошина. На його думку, один тільки цей інцидент демонструє, що суспільство стало вибухонебезпечним, і тільки одна іскра може призвести до масштабного вибуху.

Share
error: Content is protected !!