“При всій повазі, не уявляю, що Зеленський робитиме на міжнародних переговорах в іншій країні”, – Гончаренко

У програмі “Час: Online” на “5 каналі” народний депутат України Олексій Гончаренко пояснив, чому він не бачить Володимира Зеленського главою держави.

Народний депутат України Олексій Гончаренко розповів, чому рейтинг Зеленського такий високий і чи може цей кандидат виправдати очікування своїх виборців.

“Це опозиційно налаштовані виборці, і частина виборців Тимошенко перейшла до Зеленського, як до особи з меншим антирейтингом, не такою історією, як Юлії Володимирівни”, – сказав Гончаренко.

Він також зауважив, що Президент має величезний багаж знань як економічних, так і політичних.

“Я особисто був на зустрічі Президента України у Франції. Був Макрон, прем’єр-міністр. І можу вам сказати, що я не уявляю собі, що там робитиме Володимир Зеленський, при всій повазі”, – сказав нардеп.

Гончаренко прогнозує, що вибори президента не пройдуть в один тур, тож варто очікувати 21 квітня другий тур.

“Як на мене, є очевидним, що в другом турі буде Петро Порошенко, а хто буде з ним у другому турі – чи Зеленський, чи Тимошенко, я не знаю, і, звичайно, я не можу передбачити результати другого туру. Це вирішать люди, це буде їхній вибір. Я сподіваюся, що цей вибір буде зроблено дуже і дуже усвідомлено”, – сказав нардеп.

Джерело 

Share
error: Content is protected !!