Притула звинуватив “Батьківщину” у маніпуляціях з його ім’ям: реакція центрального офісу партії

Центральний офіс політичної партії “Батьківщина” прокоментував дії свого волинського осередку, який у рекламі використав зображення та результати волонтерської діяльності популярного телеведучого, шоумена та гумориста Сергія Притули, повідомляє 24 канал.

Раніше повідомлялося, що відомий телеведучий і шоумен Сергій Притула звинуватив волинський осередок “Батьківщини” у тому, що вони з маніпулятивною метою використали його фото та волонтерські здобутки.

Відтак, гуморист дав політсили 24 години, аби ті вибачилися.

Зауважимо, що офіційна заява волинської “Батьківщини” з’явилася фактично одразу після розголосу.

“ВО “Батьківщина” Волинь приносить щирі вибачення волонтеру Сергію Притулі за те, що без його відома використала його зображення та оприлюднила недостовірну інформація про обсяг зібраних ним коштів на допомогу армії. Сергій Дмитрович не є членом ВО “Батьківщина” та конкретно ВО “Батьківщина” Волинь ніколи не допомагали пану Притулі у його волонтерській діяльності. З приводу цього Волинська обласна організація ВО “Батьківщина” проведе службове розслідування”, – мовилося у дописі.

Осторонь не залишився і центральний офіс партії, які відповідне повідомлення розмістили на своєму сайті.

Центральний офіс партії “Батьківщина” приносить вибачення відомому телеведучому та волонтеру Сергію Притулі за непрофесійні дії волинського осередку. Ми повністю підтримуємо претензії Сергія щодо неправомірності використання його зображення для просування сторінки партійної організації Волинської області у соціальній мережі Facebook, – заявили представники політичної сили.

За їхніми словами, ця помилка сталася “з провини конкретного виконавця, дії якого призвели до прикрого непорозуміння”.

“Приносимо свої вибачення та запевняємо, що зробимо всі необхідні висновки із ситуації, яка сталася”, – додали у “Батьківщині”.

Джерело

Share
error: Content is protected !!